شما اینجا هستید
اجتماعی » پرداخت تسهیلات رونق به واحد‌های تولیدی استان

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزکهگیلویه وبویراحمد، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استانپرداخت سهیلات رونق به واحد‌های تولیدی استان گفت: این مقدار تسهیلات به ۶۰۰ واحد تولیدی در سه بخش سرمایه درگردش، طرح‌های بالای ۶۰ درصد و بازسازی و نوسازی پرداخت شده است.
آقای دیودیده با بیان اینکه در سه ماه نخست امسال سه واحد راکد کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید بازگشت افزود: در سال ۹۶ حدود ۱۰ واحد راکد صنعتی استان به چرخه تولید بازگشتندکه تعداد اشتغال احیا شده آن‌ها ۹۲ نفر بوده است.
وی ادامه داد: هدفگذاری این سازمان در سال ۹۷ بازگرداندن ۱۰ واحد راکد به چرخه تولید است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: حدود نیمی از واحد‌های تولیدی راکد و نیمه فعال کهگیلویه و بویراحمد در سه سال گذشته با پرداخت تسهیلات رونق و سایرکمک‌های فنی و اعتباری به چرخه تولید بازگشته اند.
دیودیده با بیان اینکه ۴۴۴ طرح صنعتی با سرمایه گذاری افزون بر ۲۷۰ هزار میلیارد ریال در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجرا است افزود: تعداد واحد‌های صنعتی دارای پروانه بهره برداری در استان ۶۴۳ واحد است که ۵۷۲ مورد از آن‌ها فعال هستند.
وی ادامه داد: هم اکنون کمتر از ۳۵ درصد واحد‌های تولیدی در استان راکد هستند و در سه سال گذشته نیز ۱۲۵ طرح صنعتی، تولیدی و کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد با کمک تسهیلات رونق به چرخه تولید بازگشتند.
کهگیلویه و بویراحمد دارای ۱۳ شهرک و ناحیه صنعتی فعال است

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

گچ نا | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی