شما اینجا هستید
اجتماعی » پرداخت هزینه درمان زوج های نابارور توسط بیمه برکت

 

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد؛ نماینده بیمه برکت در نشست با دهیاران بخش سرفاریاب ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد بنیاد برکت گفت: یکی از حوزه های جدیدی که بنیاد برکت در آن ورود کرده موضوع بیمه است.
صادق انصاری فر با اشاره به اینکه ماهیت کار بنیاد برکت خدمت رسانی است، افزود: هدف بنیاد از تاسیس بیمه برکت بهره مندی مردم مناطق محروم و روستاها ازخدمات بیمه های تکمیلی است ودر این راستا تفاهم نامه هایی با استان ها منعقد شده است.
وی با بیان اینکه بیمه برکت در راستای تحکیم بنیاد خانواده هزینه درمان زوج های نابارور در مناطق کمتر برخوردار را پرداخت می کند افزود:بیمه درمان تکمیلی روستایی،بیمه حوادث طبیعی و بیمه مسئولیت مدنی برای دهیاران از دیگر خدمات بیمه ای این بنیاد است.
بخشدار سرفاریاب هم در این جلسه با بیان اینکه دهیاران بازوان اجرایی دولت در روستاها هستند گفت: باید تمام تلاش ها در راستای حفظ، ارتقاء و تقویت جایگاه دهیاران باشد و این مهم با برنامه ریزی و عملکرد مطلوب تحقق می یابد.
غلام حسن آتش سودا به موضوع بهسازی و روشنایی معابر، بیمه کارگران در مقابل حوادث احتمالی و اشتغال در روستاها و اهمیت اطلاع رسانی در جذب مشارکتهای مردمی اشاره کرد و از دهیاران خواست مردم روستا را در جریان خدمات وکارهایی که توسط دولت ودهیاری انجام می شوند قرار دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

گچ نا | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی