شما اینجا هستید
کهگیلویه و بویراحمد » ۴۸ نیازمند ساکن در بافت فرسوده گچساران صاحب خانه شدند

 
 

به گزارش پایگاه خبری گچ نا ، فرید محبیدر بازدید از بافت فرسوده گچساران اظهار داشت: ساخت منزل مقاوم و مناسب برای خانوارهای تحت حمایت یکی از مهم ترین برنامه های کمیته امداد بوده و هم اکنون ۴۰۶ خانوار مددجوی این نهاد در بافت فرسوده شهرستان گچساران سکونت دارند که ۲۰۵ خانوار شرایط ساخت مسکن را دارند.
وی به ساخت مسکن مددجویی برای مددجویان ساکن در بافت فرسوده اشاره کرد و افزود: از سال گذشته تاکنون ۴۸ واحد مسکونی بااعتبار ۹۳۲ میلیون تومان برای مددجویان ساکن در این بافت ساخته و تحویل آن ها شده است.
محبی بابیان اینکه طرح نوسازی و بهسازی بافت فرسوده یکی از طرح های بزرگ در سطح کشور بوده که فرصت مناسبی برای بازسازی بافت فرسوده گچساران بر اساس استانداردهای ساخت و ساز است، ادامه داد: اولویت کار کمیته امداد گچساران تهیه مسکن برای مددجویانی است که در بافت فرسوده این شهر قرارگرفته اند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: به هر خانواری که در بافت فرسوده شهرستان گچساران سکونت دارد از طریق بنیاد مسکن ۴۰میلیون تومان وام کم بهره و شش میلیون تومان وام بلاعوض پرداخت می شود.
محبی تصریح کرد: کمیته امداد به خانوارهای تحت حمایت این نهاد ساکن در بافت فرسوده گچساران علاوه بر تسهیلات بانکی بیش از ۱۰ تا ۲۵ میلیون تومان به عنوان بلاعوض پرداخت می کند.
وی در پایان به طرح «رضوان» کمیته امداد برای تأمین مسکن مددجویان اشاره کرد و گفت: از خیران و نیکوکاران دعوت می کنیم تا با مشارکت در این طرح کمیته امداد را در زمینه رفع مشکل مسکن مددجویان و ایجاد سرپناهی امن برای آنان یاری کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

گچ نا | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی