شما اینجا هستید
کهگیلویه و بویراحمد » برنامه قطع برق کهگیلویه و بویر احمد یکشنبه ۷ مرداد ۹۷

محمود مشکل گشا به روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه زمانبندی خاموشی های بابرنامه باهدف اعمال لیست خاموشی ها و مدیریت اضطراری در پیک بار در این استان از ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه شروع و در ساعت ۱۷:۱۰ دقیقه به پایان می رسد.
وی شهرستان هایی که امروز برق آنان براساس مدیریت اضطراری در پیک بار قطع و وصل می شود را کهگیلویه، گچساران، بویراحمد، باشت و چرام عنوان کرد.
رئیس مرکز کنترل شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برق بخش های قلعه رئیسی، دیشموک، جاورده و روستاهای تابعه شهرستان کهگیلویه امروز از ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه قطع و در ساعت ۱۳:۱۰ دقیقه وصل می شود.
مشکل گشا از قطع و وصل برق پمپاژهای کشاورزی ماهور باشت از ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه تا ۱۶:۱۰ دقیقه امروز خبرداد و اظهارداشت: پمپاژهای کشاورزی آب منطقه ای شهرستان گچساران در ساعت ۱۵:۵۰ دقیقه امروز براساس برنامه مدیریت اضطراری در پیک بار قطع و در ساعت ۱۷:۱۰ دقیقه وصل می شود.
وی گفت: برق مناطق دولت آباد، شرف آباد، شهدا ، زندان مرکزی، بخش هایی از شهر مادوان و روستای بلهزار در محدوده شهر یاسوج از ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه قطع و در ساعت ۱۴:۱۰ دقیقه وصل خواهد شد.
مشکل گشا افزود: روستای سرآبتاوه، شهرک صنعتی، پریکدان، گنجگون و تنگ سرخ از دیگر مناطقی در شهرستان بویراحمد هستند که برق آنها در ساعت ۱۳:۵۰ دقیقه قطع و در ساعت ۱۵:۱۰ دقیقه وصل می شود.
رئیس مرکز کنترل شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برق بخش بوستان و روستاهای تابعه در شهرستان باشت از ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه قطع و در ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه وصل می شود، خاطرنشان کرد: برق بخش سرفاریاب و روستاهای تابعه در شهرستان چرام از ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه قطع و در ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه وصل خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

گچ نا | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی